ארונות מתכת ואלומיניום

ארונות מתכת ואלומיניום מודרניים בחלקם – מצופים בפורניר, הלא הוא ציפוי עץ המיועד להתקני אחסון ממתכת, וחלקם מגיעים עם פלטה במצב גולמי. גם אם הארון אינו עשוי כלל ממתכת, הפרזול שלו לרוב יהיה עשוי נירוסטה או אלומיניום. כאשר אנו מדברים על הפרזול, אנו מתכוונים למערכת הצירים של ארון הפתיחה, המסילות המתכתיות של ארון ההזזה וכמובן, איך לא, ידיות הארון. אלו הם המאפיינים של ארון 2 דלתות במבצע ושל ארונות המשלבים רכיבים מחומרי מתכת.

בחירה מתוך שלושה גווני אלומיניום טבעיים ומגוון צבעים נוספים

אפור כהה, אפור כסוף או נוטה ללבן. אלו הם שלושת גווני האלומיניום הניכרים בשוק. כיום, ניתן למצוא בחלק מהמשווקים עוד גוונים נוספים, וזאת הודות לטכניקת הצביעה המודרנית שלא הייתה לנחלת יצרני הרהיטים בעבר. באמצעות טכניקה זו, יכולים היצרנים לצבוע את הרהיטים בצבעים שנדמים כצבעי העץ הטבעי, למשל, ואפילו לבחור סוג צבע עץ: אגוז, פקאן, ברוש לימוני, וכד'. הדבר מאפשר לכם ליהנות מארונות דמויי עץ מבלי שתצטרכו להשקיע בתחזוקתם הון רב.

אין צורך בתחזוקה שוטפת

הן בשל כך שהפורניר הוא אחד הרכיבים החזקים שיש בתחום פתרונות האחסון- והוא מהווה חומר ציפוי ששומר באופן אופטימלי על כל פלטה קבועה שהוא עוטף, והן בשל כך שמדובר במתכות שאינן חשופות לחלודה ואפילו לא נאכלות על ידי קורוזיה – אין הארון מצריך תחזוקה שוטפת. ניתן להשתמש בארון למשך שנים ללא חריקות ומבלי צורך לנקות את הארון במקומות קשים להגעה כפי שהורגלנו בעבר.

מתאימים לכל בית

בשונה ממה שמקובל לחשוב, ארונות מתכת ואלומיניום מתאימים לכל בית ולא רק לבית בעיצוב המודרני. הדבר נובע, כאמור, מהתמורות החדשות במשק בתחום האחסון: ציפוי הפורניר החום וטכניקות הצביעה החדישות של ארונות מתכת, אבל לא רק. גם בתחום שילוב הצבעים כשהם טבעיים ניתן לספק התאמה PER SE לכל בית. לדוגמה, ארון מתכתי לבן טבעי יכול להשתלב, בשונה ממה שחושבים, גם בבית עתיק או כפרי. הכיצד? על ידי קביעת רכיבי פרזול מעץ, דמויי עץ או מוזהבים, אשר משתלבים טוב יותר בבית העתיק או הכפרי מאשר פרזול כסוף המתאים בעיקר לבית המודרני. כך, ניתן לעצב גם צורה עגול למעטפת הארון, שמתאימה יותר לעיצובים ישנים מהמאות הקודמות מאשר לעיצוב המקובל היום, כששבלונת הארון ריבועית או מלבנית, עם קודקודים.