אקססוריז לבית – לשדרוג המראה

כידוע, אקססוריז לבית הם אסופת הרכיבים הקטנה שעושה את ההבדל הגדול. ניתן למצוא אקססוריז לבית לכל תחומי החיים, אשר פשוט ישדרגו לאין ערוך את רמת העיצוב בבית מבלי שהזזתם רהיט אחד או הוצאתם סכום כסף נכבד פעם אחת. אלו הם הפריטים הקטנים אשר שינוי גדול מחוללים, ושמחה גדולה בבית מפיצים.

כיסויי ריפוד לספות וכורסאות

ריפודים ניידים דקורטיביים לריהוט הסלוני שלכם. ניתן לרכוש כיסוי חד גוני או פסיפס מרובה צבעים. ניתן לרכוש כיסויים בהירים או כהים. חשוב שהבחירה של הכיסוי תתבצע בהתאם לאמות מידה עיצוביות: מדובר בהתקן עיצובי נטו ולכן חשוב לבחון האם החדר אליו תבקשו להתאים זאת – מתאים לסוג העיצוב הזה.

אהיל לנורות ליבון תלויות

אהיל שיהפוך כל נורה פשוטה בבית שלכם לרכיב הדקורטיבי ביותר באזור. מדובר באסופת בדים עם התקן תלייה על הנורה. האהיל אינו מסתיר מי מהלומנים של האור, ושומר על איכותו גם כאשר הוא מוצב על הנורה. חשוב לבחור באהיל שיתאים לנעשה בבית שלכם מבחינה עיצובית וצורנית.

אדניות צבועות בשלל צבעים

אדניות להצבה על עדן החלון להצבת שתילים מכל הסוגים. ניתן או לרכוש אדניות בגוון הטבעי, או לרכוש אותן צבועות ליצירת אווירה צבעונית ותוססת בבית. חשוב לרכוש אדניות שיתאימו לסביבה בה נמצא החלון שלכם, ולצמחייה שעומדת להתאכסן בהן. גם לצמחייה השרויה בסביבה, חשיבות מכרעת לבחירה שלכם.

פרזולים חדשים לארונות ולדלתות

ניתן לרכוש פרזולים חדשים לארוניות, לארונות ולדלתות שלכם. חשוב לבחון היטב מהם הפרזולים שמתאימים לכם, ולרכוש כאלו שבכיוונם ניתן להשיג תבנית עיצוב כמבוקשכם. העצה שלנו – לרכוש מוזהבים רק עבור התקני עץ טבעי או התקנים לבנים, ופרזול מעך רק עבור מוצר מעץ טבעי. פרזול מכסף יכול בדרך כלל ללכת רק עם דלת לבנה, אולם גם אם היא עץ טבעי זה עשוי להתאים במקרים מסוימים.

מפות ומפיות לשולחנות גדולים וקטנים

התקני הבד המנצחים שיעשו את ההבדל הגדול. ניתן לרכוש אותם בשלל צבעים ומשלל חומרים. חשוב לדאוג לרכיבים דקורטיביים באמת, כאלו אשר ישפרו לאין ערוך את מראה הבית שלכם, וישיאו לו LOOKדקורטיבי בפורמט שאתם ביקשתם להכין את הבית שלכם באמצעותו.